Ліцей та ліцеїсти у засобах масової інформації

"Ліцей, який дарує надію" - із таким заголовком у газеті "Дзеркало тижня" була опублікована стаття про ліцей №145, яку написав Дмитро Веденєєв, доктор історичних наук, професор
конкурс "Мирний космос" Всеукраїнська газета "Фізика" видавництва "Шкільний світ" надрукувала роботу Інни Орел, учениці 11-А класу, яка отримала диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Мирний космос» серед учнів та студентів, організованого Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я» (напрямок «Ракетно-космічна техніка»), 28 січня 2011р.
випускника ліцею, Зубченка Володимира, стипендіата програми 'Завтра-ua' Дивіться інтерв'ю телеканалу ICTV випускника ліцею, Зубченка Володимира, стипендіата програми "Завтра-ua", 18 листопада 2010р.
"Школяда" Слухайте інтерв'ю ліцеїстів радіопрограмі для старшокласників "Школяда":
учасників Літньої природничо-наукової школи , яка проходила у санаторії "Пролісок" поблизу с.Козин (2011 рік)
Шеверницького Володимира, призера міжнародного конкурсу INFOMATRIX (2010 рік)
учасників Літньої природничо-наукової школи, призерів олімпіад та переможців конкурсу МАН (2009 рік)
Молодіжний науково-популярний журнал У журналі "Сузір'я" опублікована розповідь про навчально-оздоровчий табір"Зоряний", створений за ініціативою та за підтримки Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я". Учасниками "космічної зміни" стали старшокласники природничо-наукового ліцею № 145 (м. Київ) - колективного члена УМАКО "Сузір'я", вересень 2008 р.