Новини: Благодійний ярмарок

11 листопада у нашому ліцеї пройшов благодійний ярмарок.
Всі класи взяли активну участь і добре підготувалися до цього заходу. Атмосфера під час ярмарку була дуже веселою, що сприяло великій активності учнів. Кожен клас виставив на продаж домашню випічку, яку ми готували разом з батьками. Окрім домашньої випічки були чудові напої: чай, сік, лимонад, компот із фруктів. Найбільший різноманітний асортимент приготували учні 8-х класів. Молодці! Наїдки були дуже смачними.8-б та 9-б приємно здивували креативною підготовкою до заходу. Класи зробили стенди, банери, одягли костюми, свої фірмові футболки. Це виглядало дуже презентабельно. Окрім ліцеїстів на викладачів у ярмарку взяли участь минулі ліцеїсти. За чаєм та смачною випічкою йшла весела розмова та спогади про навчання у нашому ліцеї.
Майстер-клас з виготовлення з цукерок різноманітних букетів додав приємних відгуків, зробив захід більш жвавим і цікавим. Тепла і дружня атмосфера парила у повітрі.
Окрему подяку хотілося б виразити батьківським комітетам класів, членам Ради старшокласників – адміністраторам, ведучим ярмарку.
Лідером продажу стали 8б,10б, 9б, 11а, 8а, 9г класи. Загальна сума, отримана у ході ярмарку, становить 17034 гривень.
За рішенням РСЛ, усі отримані гроші підуть на медикаменти, предмети гігієни для одиноких хворих людей похилого віку та допомогу дітям-сиротам.