Новини: зустріч випускників ліцею

Вечір зустрічі з випускниками «Чудесна мить минулого»

Традиційно в першу суботу лютого (04.02)  в стінах ліцею відбувся вечір зустрічі випускників. Колишні учні могли насолодитися  програмою «Чудесна мить минулого». В цьому році було підготовлено декілька творчих локацій, які працювали одночасно, і за активну участь на кожній з яких можна було отримати лотерейний білет.

У шкільному кінотеатрі «Все чудове, кольорове» випускники згадували свої шкільні будні та свята, турзльот, спортивні баталії, ЛаПнШу!

Кафе «Чудо чудне»! зустрічало  творчою атмосферою, подарунками та сюрпризами. У редакції газети «Сім чудес ліцейського світу» випускники разом зі шкільним прес-центром створювали святковий номер газети, мали змогу проявити кмітливість та неперевершену стратегію під час сеансу одночасної гри в шахи та шашки з кращими гравцями ліцею в шаховому клубі «Хід конем»; записували інтерв’ю в шкільній ТV-студії.

У smart-cafe «Ігри розуму»,  девіз якого «Знову модно бути розумним», за чаюванням випускники спілкувалися з друзями і однодумцями, грали в інтелект-ігри. У Сувенірній Лавці Чудес гості купували маленькі сувеніри, які  ліцеїсти разом з батьками виробляли під час родинного воркшопу. Всього було зібрано 2704 грн.  Це чверть суми, необхідної  для придбання нового турніка і гімнастичних брусів для спортивного майданчику.

У романтичній майстерні, яка працювала під девізом «Не чекай дива, начуди собі сам що-небудь чудове», випускники своїми руками створювали справжні витвори мистецтва - «валентинки» для коханої людини. А у Спортклубі «Я -  всемогутній» на сміливців чекали готові до бою аси настільного тенісу Кушнір Ю.А., Лятамбур К.М., Ржанська Т.М.

По завершенню програми розігрувалися різні призи, від ручок з логотипом ліцею до торта з шампанським.
Після участі у святкових заходах випускники могли поспілкуватися з вчителями і друзями в своїх рідних класних кабінетах. Атмосфера вечора була теплою і невимушеною, сповненою згадками про навчальні роки.
Організаторами заходу були члени Ради старшокласників, учні та батьківський комітет 9а класу,  актив 10в класу.