Учбовий процес: дитяче програмування

Програмування для дітей:

- для 5 - 6 класів: SCRATCH,
- для 6 - 7 класів - модуль Turtle мови програмування Python та основи програмування на Python.
- для 7 - 8 класів - базовий Python, програмування аркадних (логічних) ігор
- для 7 - 8 класів - основи мови програмування Delphi.

Увага! Заняття у суботу, 10 березня, відбудуться за звичайним розкладом

Контакти: Лук'янчикова Тетяна Володимирівна, tanlukian@gmail.com, 067 - 259 - 87 - 21,  093 - 518 - 68 - 10.

Орієнтовний розклад занять на 2018 навчальний рік

Субота
13.20 - 14.55 (Scratch)

15.00 - 16.40 (базовий Python, основи об'єктно-орієнтованого програмування)

16.50 - 18.15 (Основи Python, модуль Turtle, створення простих ігор)

Понеділок

17.00 - 18.30 - основи Delphi

Запис учнів за телефоном
       067 - 259 - 87 - 21,
       093 - 518 - 68 - 10

або електронною поштою із вказанням часу занять та контактними телефонами: tanlukian@gmail.com

викладач інформатики  КПНЛ №145
   Лук'янчикова Тетяна Володимирівна

Scratch

Scratch - графічна середа дитячого програмування, розроблена спеціально для дітей  5-6 класів.
У захоплюючій формі вивчаються основні оператори мови програмування - цикл, розгалуження, даються поняття об'єктно-орієнтованого програмування, учні знайомляться з технологіями паралельного програмування. В Scratch немає необхідності писати складні коди, програми там складаються з блоків, схожих на конструкції Лего.

Окрім вивчення основ програмування, діти будуть створювати моделі фізичних процесів, мультиплікації, інтерактивні історії, свої комп'ютерні ігри, можна запрограмувати музику, тести. Цими творами можна обмінюватися всередині міжнародного середовища, яке сформувалося в мережі Інтернет.

В процесі роботи в середовищі програмування Scratch або модулі Turtle мови програмування Python учні

1. Розвинуть аналітичне мислення
   2. Вивчать процес проектування
   3. Навчаться створювати модель об'єкта і вивчати його властивості
   4. Побачать практичне призначення алгоритмів і програм.
   5. Навчаться самостійно приймати рішення.
   6. Навчаться самостійно складати алгоритми.
   7. При вивченні будь-якої мови програмування буде набагато простіше.
   8. Вивчать функціональність роботи циклів і умовних операторів.
   9. Використовуватимуть на практиці такі важливі математичні поняття, як координати, величини і випадкові числа.
   10. Розвинуть творче мислення.

Вивчення Скретч, основ мов програмування Python та Dеlphi допоможе школярам освоїти ази алгоритмізації та програмування, а отримані знання знадобляться для подальшого розвитку у сфері програмування, включаючи участь в олімпіадах з інформатики.