Учбовий процес: дитяче програмування

Недільна школа для 5 - 6 класів: SCRATCH,
для 6 - 7 класів - модуль Turtle мови програмування Python та основи програмування на Python.
Для 7 - 8 класів - новий курс - Базовий Python, програмування аркадних (логічних) ігор.

Увага! Групи з програмування у суботу, 6 травня, відбудуться за звичайним розкладом.
З 7 травня заняття переносяться на суботу 6 травня за таким розкладом (одноразово): група з вивчення Scratch (за розкладом - неділя, 13.10 ) переноситься на суботу на 13.30. Група з основ Python (за розкладом - неділя, 11.40) переноситься на 17.00 (субота, 6 квітня). Група з вивчення базового Python (неділя, 10.00) - на 11.50 (субота, 6 квітня).

Scratch - графічна середа дитячого програмування, розроблена спеціально для дітей  5-7 класів.
У захоплюючій формі вивчаються основні оператори мови програмування - цикл, розгалуження, даються поняття об'єктно-орієнтованого програмування, учні знайомляться з технологіями паралельного програмування.

Орієнтовний розклад занять на 2016 навчальний рік

17.00 - 18.30 (Turtle) 5-6 класи

П'ятниця
17.00 - 18.30 (базовий Python, програмування ігор) 7-8 класи

Субота
13.20 - 15.00 (Scratch)        15.20 - 17.00 (Scratch)
17.00 - 18.30 (Основи Python)

Неділя
10.00 - 11.30 - базовий Python
11.30 - 13.10 - основи Python (модуль Turtle, створення простих ігор)
13.10 - 14.40 (Scratch)

Запис учнів за телефоном
       067 - 259 - 87 - 21,
       093 - 518 - 68 - 10

або електронною поштою із вказанням часу занять та контактними телефонами: tanlukian@gmail.com

викладач інформатики  КПНЛ №145
   Лук'янчикова Тетяна Володимирівна

Scratch

В Scratch немає необхідності писати складні коди, програми там складаються з блоків, схожих на конструкції Лего.

Окрім вивчення основ програмування, діти будуть створювати моделі фізичних процесів, мультиплікації, інтерактивні історії, свої комп'ютерні ігри, можна запрограмувати музику, тести. Цими творами можна обмінюватися всередині міжнародного середовища, яке сформувалося в мережі Інтернет.

В процесі роботи в середовищі програмування Scratch або модулі Turtle мови програмування Python діти

1. Розвинуть аналітичне мислення
   2. Вивчать процес проектування
   3. Навчаться створювати модель об'єкта і вивчати його властивості
   4. Побачать практичне призначення алгоритмів і програм.
   5. Навчаться самостійно приймати рішення.
   6. Навчаться самостійно складати алгоритми.
   7. При вивченні будь-якої мови програмування буде набагато простіше.
   8. Вивчать функціональність роботи циклів і умовних операторів.
   9. Використовуватимуть на практиці такі важливі математичні поняття, як координати, величини і випадкові числа.
   10. Розвинуть творче мислення.

Вивчення Скретч та основ мови програмування Python може серйозно допомогти школярам освоїти ази алгоритмізації і програмування, а отримані знання знадобляться для подальшого і більш серйозного вивчення програмування.