Учбовий процес: недільна природнича школа

У недільній школі учні 5-6 класів розвиваються на цікавих заняттях з

математики, фізики, хімії, біології,
які  відбуваються кожної суботи та неділі (крім канікул та свят ) протягом навчального року.

Про наявність місць у групах можна дізнатися за телефоном 067-442-44-52 або поштою weekendscienceschool@gmail.com (Басов Дмитро Сергіойвич).

Також Ви можете зареєструвати дитину у резерв. Для цього заповніть реєстраційну форму учня школи вихідного дня.

УВАГА! Через те, що 4.02.17 у ліцеї проходитиме загальноліцейський захід - День Випускника, цієї суботи ЗАНЯТЬ для 5-6 класів НЕ БУДЕ!

Заняття 11.02.17 відбудуться за звичайним графіком.

Увага! Оргкомітет недільної школи НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ курсами для 7-8 класу та НЕ ДАЄ довідок з цього приводу. Інформація про курси є на вахті ліцею (Щоб уникнути помилки, телефонуючи на вахту щодо 7-8 класів необхідно казати "Курси 7класників", а не "недільна школа").

Слідкуйте за оновленням інформації!
Довідки щодо недільної школи (5-6 клас) за телефоном 8-067-44-2-44-52 (після 16.00) Басов Дмитро Сергійович
або по електронній пошті weekendscienceschool@gmail.com.