Новини: День Соборності.

До Дня Соборності України.

З нагоди Дня соборності України з 20 по 23 січня 2017 року в ліцеї організовано та проведено ряд заходів:
• Екскурсії до історико-меморіального музею М.Грушевського (8а), музею гетьманства (8б), музею УНР (8в), музею шістдесятництва(11а)
• Круглий стіл «Соборність: погляд в історію» (11б)
• Акція-флешмоб «Побажання Україні»
• Експрес-конкурс вітальних листівок
• Виховні години «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності».

8-В КЛАС У МУЗЕЇ УНР.

На початку навчального року, 29 вересня 2016р. ми відзначали 150-річчя від дня народження керманича Української держави та видатного українського історика Михайла Грушевського.

22 січня відзначаємо День соборності України походом до музею УНР. Для нас це блискуча нагода ще раз згадати керівника українського парламенту 1917-1918рр., першого президента УНР. Вічна йому пам'ять, щира вдячність і шана від молодих українців.

Змістовна експозиція музею УНР, оздоблена розповіддю екскурсовода об’єднала всіх нас, зацікавила, дала відчути себе відповідальними не тільки за своє особисте майбутнє але й за майбутнє нашої України. Тому що без національної гідності держава не має майбутнього. Керувати нею мають люди яким вона потрібна. Так вважав Михайло Грушевський. Тепер це частина нашого світогляду.

День Соборності.

МУЗЕЙ ШІСТДЕСЯТНИЦТВА.

21 січня учні 11-А класу КПНЛ №145 відвідали музей шістдесятництва. Ліцеїсти з цікавістю прослухали лекцію про те, як в умовах хрущовської відлиги відбувалося пробудження громадської активності та національне відродження України.

Учні познайомилися з цікавими фактами з життя Клубу творчої молоді «Сучасник», який згуртував навколо себе найкращих митців (М. Вінграновський, І. Світличний, І. Драч, Є. Сверстюк, А. Горська), з найбільш яскравими проявами шістдесятництва в літературі (В. Симоненко, В. Стус, Л. Костенко), не менш цікаві творчими пошуками в живопису (А. Горська, В. Зарецький), кіномистецтві (С. Параджанов, Ю. Іллєнко), музиці.

День Соборності

21 січня до Дня соборності України в ліцеї відбувся експрес-конкурс вітальних листівок «Побажання Україні». Участь взяли редколегії дев'ятьох класів ліцею. Дякуємо їм за прекрасні плакати.
І хочемо ще раз привітати всіх з цим чудовим днем , який приніс Україні суверенність та незалежність!

Призерами конкурсу стали :
1 місце-11А
2 місце-10В