Новини: захист проектів на курсах з програмування Samsung

Захист проектів і вручення дипломів випускникам
курсу програмування від компанії Samsung

Як відомо, протягом 2016/2017 навчального року у нашому ліцеї відбувалися курси з програмування від компанії Samsung. За допомогою тестування були відібрані 15 учнів - найкращі з бажаючих приєднатися до курсу. Лише найбільш старанні та працьовиті з них змогли осилити цей шлях, пройти його до кінця і створити свій власний проект - програмний продукт. Групами або індивідуально учні працювали над своїми проектами, витрачали на це багато сил, уваги і часу. Але результат був того вартий! Як показала презентація, що відбулася 23 травня у Русанівському ліцеї, програми, створені учнями КПНЛ, було високо оцінено комісією компанії Samsung. Задача визначення переможця виявилась не під силу комісії в цей день, тому вони попросили відстрочку на деякий час. За результатами пройденого курсу і захищення свого проекту дипломи отримали наступні учні КПНЛ :

1. Глуховський Павло

2. Дмитрук Михайло

3. Івахненков Дмитро

4. Ковба Борис

5. Нєчаєва Вероніка

6. Нижник Борис

7. Чеховой Віктор

8. Шиманович Владислав

9. Шрамко Георгій

--- Вставка фото ---

Вітаємо вас та бажаємо подальших успіхів!