Aa?a e?oa?
E?oae ?145
Новини:
Персональна сторінка Лятамбура Костянтина Миколайовича
ЛПНШ-2015
A?o?a iiaei


E?oae o CI?

КВЕСТ «СИМВОЛИ УКРАЇНИ, КИЄВА, ЛІЦЕЮ, КЛАСУ»

Шановні учні 9-х класів!
Рада старшокласників та 10-в клас запрошують вас на квест, де потрібно думати, шукати, бігати і, звісно, – розважатись!

ЩО нас чекає:

  • Мандрівка ліцеєм
  • Логічні загадки
  • Захоплюючі завдання
  • Пригоди!

Ви дізнаєтесь про те, що символіка є своєрідною візитною карткою країни, про Державні та народні символи України, міста Київ.
Ви познайомитесь з історією створення ліцейської символіки.
Ви побачите символіку ліцейських класів різних років

Квест проводиться в рамках проекту «Мій дім», тож всі точки нашого маршруту допоможуть вам краще підготуватись до гри-випробування «Мурашник» і Посвяти у ліцеїсти-старшокласники.

А завершимо ми нашу гру чаюванням в шкільній їдальні: запашний чай, тістечка, пісні під гітару!

Отже, збирайте команди (4 учня в команді, кількість команд необмежена), реєструйтесь (9а, 9б – у Алі Зварич з 10в класу, 9в, 9г – у Маші Васильєвої з 10в класу) і приходьте грати!
Якщо не вдалось зібрати друзів – не біда! Приходь один, ми знайдемо тобі команду.

Пам'ятайте, з собою необхідно мати:
- фотоапарат або телефон з хорошою камерою (1 на команду);
- зручне взуття;
- чай в термосі і щось смачненьке для чаювання.
Одягайтеся тепліше!
 
Можуть допомогти у виконанні завдань:
- будь-який пристрій для виходу в Інтернет;
- карта Києва.

Старт: 31 листопада 2017 року згідно стартового протоколу починаючі з 11:00

Місце зустрічі: вестибюль ліцею

Є питання? Вся додаткова інформація в кабінеті №43 та сайті ліцею.

Заявка: Назва команди, клас, склад учасників, лідер команди і його телефон.

Стартовий протокол
Квест «Символіка України, Києва, ліцею, класу»
31 жовтня 2017 року

Час старту

Клас

Назва команди

Капітан команди

Склад команди

11:00

9-А

Агарков

Агарков Андрій

Агарков Андрій
Бараш Арсеній
Брагінський Ілля
Данильченко Варвара
Данілов Гліб

11:10

9-Б

Динамо

Ткаченко Іван

Ткаченко Іван
Задорожний Михайло
Акименко Андрій
Павлов Володимир

11:20

9-В

Воронін

Воронін

Воронін
Сапельніков
Бондаренко
Заїка

11:30

9-Г

Фешн Лейби

Дрін Валентина

Дрінь Валентина
Івко Єлизавета
Бовдуй Еліна
Сізікова Софія

11:40

9-А

Зубарьова

Зубарьова Оля

Зубарьова Ольга
Жилін Ілля
Левошко Даніїл
Мозаль Артем
Пилипенко Олексій

11:50

9-Б

Люди Y

Ткаченко Іван

Ткаченко Іван
Халапсус Гліб
Півень Анастасія
Колініченко Катерина

12:00

9-В

Олексієв

Олексієв Артем

Олексієв Артем
Скидюк
Шередеко
Тягронській

12:10

9-Г

Меркуріал

Висоцький Дмитро

Висоцький Дмитро
Тищенко Єгор
Редя Олександр
Бондар Володимир

12:20

9-А

Тонкошкур

Тонкошкур Ксенія

Тонкошкур Ксенія
Стахурська Інга
Сачок Володимир
Сачок Ігор

12:30

9-Б

Оімпіадники

Потокотило Захарій

Покотило Захарій
Мікляєв Гліб
Сидорок Данило
Півень Ксенія

12:40

9-В

Бізюра

Бізюра Ольга

Бізюра Ольга
Здебська
Тоякіна
Сучкова

12:50

9-Г

Хвиля

Саморець Олександр

Саморець Олександр
Тарабров Гліб
Ардамов Олександр
Ковальчук Влад

13:00

9-А

Славська

Славська Олеся

Славська Олеся
Чуб Іван
Шаповалова Марія
Щуров Антон
Прищепа Владислав

13:10

9-Б

Люми

Бурляй Данило

Бурляй Данило
Тарасенко Сергій
Соболевський Антон
Коцик Андрій

13:20

9-В

Кринько

Кринько

Кринько
Плюснін
Мальоченко
Мінайло