Вчителі: психологічна консультація

Ільїнський А.А.
  Ільїнський Анісім Андрійович, практичний психолог

Закінчив Національний Педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.
Спеціальність – магістр практичної психології, викладач соціальних дисциплін.
Проходив стажування в Пекіні.
Президент «Центру розвитку бразильської культури»

Посилання батькам!

Завантажуйте повністю своїх дітей – музикою, спортом, бойовими мистецтвами, літературними, театральними гуртками і таким іншим. Тоді в них буде світла голова, гармонійний, всебічний розвиток і багато друзів.

Підліток це мотор! І якщо він навантажений на повну то він працює ефективно і успішно. Якщо його не загрузити, він почне «ржавіти» і зупинятись.

Тому будьте демократичними з дітьми і давайте їм можливість самим обрати яким спортом вони б хотіли займатись, на якому саме музичному інструменті грати, чи до якого гуртка ходити. Але обов’язково ставте умову, щоб вони були зайняті у різних гуртках і секціях.

Тим паче, що якщо правильно переключати види діяльності то це тільки покращить стан вашої дитини.

Основний напрям психологічних досліджень: розвиток впевненості підлітків у собі і своїх силах, відкрите (толерантне) ставлення до оточуючої дійсності.

Профіль роботи: - індивідуальні консультації;
- тренінгові розвиваючи заняття.

Ільїнський А.А.

Основні напрямки роботи: психологічне тестування учнів, надання психологічних консультацій батькам, учням, вчителям, надання психологічного прогнозування і рекомендацій, допомога у вирішенні конфліктних ситуацій, вирішення внутрішніх конфліктів учнів, профорієнтаційна робота з учнями, розвиток психологічних процесів, корекційно-відновлювальна робота з учнями.

Засади роботи: психологічна служба ліцею працює на засадах повної конфіденційності і виступає на стороні захисту прав дитини.

На консультацію можна записатись за телефоном: 0667262132