Aa?a e?oa?
E?oae ?145
Новини: олімпіада з математики
Персональна сторінка Лятамбура Костянтина Миколайовича
ЛПНШ-2015
A?o?a iiaei


E?oae o CI?

 Остаточні результати Київської міської олімпіади з математики

№ з/п ПІБ Учитель математики місце
  8 клас    
1 Вилущак Володимир Олегович Виннишин Ярослав Федорович 2
2 Романов Андрій Олексійович Бохонова Тетяна Юріївна 2
3 Махмудов Олександр Олександрович Виннишин Ярослав Федорович 2
4 Барабаш Дмитро Володимирович Бохонова Тетяна Юріївна 3
5 Кучеренко  Володимир Олегович Вінішин Ярослав Федорович 3
6 Булах Леонід Ігорович Кушнір Юрій Анатолійович, Бохонова Тетяна Юріївна 3
7 Ковтун Дар'я Василівна Виннишин Ярослав Федорович 3
8 Гавриш Олексій Вікторович Бохонова Тетяна Юріївна 3
9 Роїк Ігор Олександрович Виннишин Ярослав Федорович 3
  9 клас    
1 Колісник Дмитро Олексійович Басов Дмитро Сергійович 2
2 Агарков Андрій Ігорович Басов Дмитро Сергійович 2
3 Забарянська Ірина Сергіївна Басов Дмитро Сергійович 2
4 Зубарєва Ольга Сергіївна Басов Дмитро Сергійович 3
5 Кузьмішина Майя Володимирівна Басов Дмитро Сергійович 3
6 Мозоль Артем Євгенійович Басов Дмитро Сергійович 3
7 Стахурська Інга Максимівна Басов Дмитро Сергійович 3
8 Тонкошкур Ксенія Геннадіївна Басов Дмитро Сергійович 3
9 Мамічев Артем Олександрович Басов Дмитро Сергійович 3
10 Мосійчук Кирило Олександрович Сагайдак Тетяна Василівна 3
11 Бізюра Ольга Володимирівна Сидоренко Ірина Володимирівна 3
12 Славська Олеся Олександрівна Басов Дмитро Сергійович 3
13 Бовдуй Еліна Юріївна Виннишин Ярослав Федорович 3
  10 клас    
1 Білик Олеся Олександрівна Кушнір Юрій Анатолійович 2
2 Сидоренко Нікіта Сергійович Лятамбур Костянтин Миколайович 2
3 Нижник Борис Михайлович   2
4 Шрамко Георгій Юрійович Кушнір Юрій Анатолійович 2
5 Залужний Юрій Андрійович Лятамбур К.М., Савченко І.О. 3
6 Гоменюк Максим Дмитрович Кушнір Юрій Анатолійович 3
7 Бернада Дмитрій Анатолійович Кушнір Юрій Анатолійович 3
8 Крутов Василь Васильович  Лятамбур К.М.. 3
  11 клас    
1 Ніколаєв Арсеній Дмитрович Басов Дмитро Сергійович 1
2 Горох Катерина Євгеніївна Лятамбур Константин Миколайович 1
3 Білокур Михайло Олександрович Савченко Ігор Олександрович 2
4 Глуховський Павло Олександрович Кушнір Юрій Анатолійович 2
5 Рамик Іван Петрович Сидоренко Ірина Володимирівна 2
6 Пристюк Назар  Володимирович  Савченко Ігор Олександрович  2
7 Карпій В'ячеслав Олександрович Басов Дмитро Сергійович 2
8 Денисенко Андрій Вікторович Басов Дмитро Сергійович 3
9 Потьомкін Лев Євгенович Басов Дмитро Сергійович 3
10 Мацуй Анна Михайлівна Басов Дмитро Сергійович 3
11 Хропачов Іван Глібович Савченко Ігор Олександрович 3
12 Тютюшкін Данило Ігорович Басов Дмитро Сергійович 3
13 Германюк Всеволод Станіславович Басов Дмитро Сергійович 3