Новини: конкурс Intel-Техно-Україна

11-14 жовтня відбувся цікавенний конкурс Intel-Техно-Україна учнівської творчості, який кожного року проводить компанія Intel.

Учні нашого 145-го приймають в ньому участь кожного року і неодноразово ставали його фіналістами. Школярі змагаються, захищаючи свої проекти в природничо-математичних галузях.

Цього року учні 145-го Ліцею представили науковцям 6 технологічних проектів: Методика пошуку дронів (диплом, 2 місце), Макет бронежилету з використанням неньютонівської рідини (диплом, 4 місце), Рятувальний зонд (диплом, 3 місце), Велосипедний зарядний пристрій, Антизасліплююча конусна лінза (диплом, 3 місце), Ультразвуковий фільтр води  (диплом, 3 місце).

Вітаємо наших учасників та призерів: Олексія Гавриша  (диплом, 2 місце), Тимофія Тищенко (диплом, 4 місце), Василя Крутова (диплом, 4 місце), Олександра Покраса (диплом, 4 місце), Андрія Красновського  (диплом, 3 місце), Дашу Толстанову (диплом, 3 місце), Софію  Левченко  (диплом, 3 місце), Володимира та Ігоря Сачків, Марію Васильєву  (диплом, 3 місце), Лізу Гулую (диплом, 3 місце), Поліну Липницьку  (диплом, 3 місце) !