Aa?a e?oa?
E?oae ?145
Клуби та гуртки
Персональна сторінка Лятамбура Костянтина Миколайовича
ЛПНШ-2015
A?o?a iiaei


E?oae o CI?

Затверджую:
Директор ліцею_________ М. Левтік

Розклад
роботи гуртків, секцій, клубів ПНЛ № 145
на другий семестр 2017-2018 н.р.

дійсний з 2 квітня 2018

Назва гуртка, секції, клубу

П. І. Б. керівника

Пн.

Вт.

Ср.

Чт.

Пт.

Сб.

Гуртки, студії

Прес-центр

Іванькович Л.Я.

8-9 уроки
Каб. №43

 

8-9 уроки
Каб. №43

 

 

 

Гурток ЮІР

Хараберюш А.А.

 

 

 

 

8-9 уроки
Каб №27

 

Майстер-клас «Креативне рукоділля»

Васильєва Н.А.

За окремим графіком

Гурток «Культура мови  та спілкування» (8-9 класи)

Танцюра О.В.

 

 

8-9 уроки
Каб № 38

10 -11 уроки
Каб № 42

 

5-6 уроки
Каб № 36

Гурток «Культура мови  та спілкування» (10-11 класи)

Танцюра О.В.

8-10 уроки

 

10 -11 уроки
Каб № 42

8-9 уроки
Каб № 42

 

7-8 уроки
Каб №.42

Вокальний гурток «Струни душі»

Тальна В.А.

8-9 урок
Каб.№3

8-9 урок
Каб.№3

8-9 урок
Каб.№3

8-9 урок
Каб.№3

8-9 урок
Каб.№3

 

Історичний гурток «Видатні постаті України кінця 18 – початку 20 століття»

Попельнюк Б.В.

8-9  урок
Каб.№24

 

9-10 урок
Каб.№24

 

 

 

Театральний гурток

Медведенко О.А.

 

 

 

9-10 урок
Каб.№23

9-10 урок
Каб.№23

 

Спортивні секції, гуртки

Секція волейболу (8-9)

Ржанська Т.М.

16.00 – 17.30
С/зал №2

 

16.00 – 17.30
С/зал №2

 

 

 

Секція волейболу (10-11)

Ржанська Т.М.

17.45 – 19.15
С/зал №2

 

17.45 – 19.15
С/зал №2

 

 

 

Шахи, шашки

Трояновський Д.А.

8-9 уроки
Каб.№ 37

 

8-9 уроки
Каб.№ 37

 

 

 

Секція настільного тенісу

Хараберюш А.М

8-9 уроки
С/зал №1

 

8-9 уроки
С/зал №1

 

 

 

Секція ЗФП (Капоейра)

Ільїнський А.А.

 

8-9 уроки
С/зал №1

 

16.00 – 17.30
С/зал №1

 

10.00 – 11.30
С/зал №1

Секція футболу

Атаманенко О.П.

 

16.00 – 17.30
С/зал №2

 

16.00 – 17.30
С/зал №2

 

10.00 – 11.30
С/зал №2

Військово-спортивний гурток

Щур Ю.І.

 

 

 

 

8-9 уроки
Каб.№ 48

6-7 уроки
Каб.№ 27

Творчі об’єднання старшокласників

Клуб інтелектуальних
ігор «Ерудит» (10-11 кл)

Зубченко В.П.

 

 

 

Їдальня

 

10.00 – 11.30
Каб.№24

Клуб інтелектуальних
ігор «Ерудит» (8-9 кл)

Зубченко В.П.

 

 

 

 

8-9 уроки
Їдальня

11.45 – 12.15
Каб.№24

Творче об’єднання «Вертикаль» (8-9 кл)

Пономарьова Н.А.

 

 

8-9 уроки
Каб.№43

16.00 – 17.30
Каб.№43

 

 

Творче об’єднання «Вертикаль»
(10-11 кл)

Пономарьова Н.А.

 

16.00 – 17.30
Каб.№43

 

 

 

 

Творче об’єднання «Овація» (ведучі шоу-програм та свят)

Немая Я.С.

 

 

 

 

 

 

Також є можливість відвідувати рукопашний бій Дай Банг - усім бажаючим з 5-ти та 45 років
перемогти суперника та самого себе
понеділок, четвер
групи 18.30, 19.30,21.00
вул. Шота Руставелі, 0503521760, 0445995907
ant@daibang.org.ua, daibang.org.ua
Дай банг