Новини: Екологічна акцція

Екологічний місячник «За здорове середовище перебування»
3-27 квітня 2017 року
Ліцей №145

7.04.2017 у ліцеї стартував традиційний екологічний місячник «За здорове середовище перебування».
Член ради старшокласників Гайович М. розповіла про різні заходи, проекти, які пройдуть заради того, щоб зробити нашу країну чистою, сформувати в учнів національну культуру чистоти, привити культуру піклування про навколишнє середовище, допомогти молоді у пошуку рішень екологічних проблем та одночасно сприяти розвитку волонтерського руху в Україні.

Уже сьогодні в кожному класі пройшли уроки екологічних знань. Тема: «Поводження з відходами».
Анонс заходів щодо важливої проблеми для України, Києва зробили член РСЛ Анастасія Давидова та танцювальний гурт 9в класу.
Заступник директора з виховної роботи Пономарьова Н.А. запросила учнів разом з батьками прийти 8 квітня на суботник, а 9 квітня взяти участь в акції «Посади своє дерево».
Кожна родина може посадити дерево на дачі, у дворі біля дому, в садочку біля хати бабусі, сфотографуватися i передати свій фотозвіт.

Старости класів отримали листівки з планом акції, путівки на трудовий десант.

Член РСЛ Ніка Руденко дала старт операції «Батарейка» Денис Панчук, президент РСЛ закликав ліцеїстів взяти участь у наймасштабнішім прибиранні країни 29 квітня 2017 року під час всеукраїнської соціально-екологічної акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом!». Цю акцію проводить громадська організація Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World.

Ми хочемо жити в чистій країні! Докладемо до цього зусилля, закликаємо Вас долучитися до добрих справ. Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!