Новини: Свято вчителів

День Вчителя

День Вчителя 6 жовтня в ліцеї святкували День Вчителя освітяни, учні, батьки, випускники. Традиційно учні разом з батьками прикрасили школу, підготували незвичайну ранкову зустріч вчителів та ліцейських працівників, аби зробити цей день якомога яскравішим для колективу ліцею. Святкова шоу-програма «Уроки для вчителя» дозволила педагогам приміряти на себе образи учнів під час різноманітних веселих дисциплін, серед яких були гумороведення, КПНЛологія, учнівствознавство. та. Загальна атмосфера заходу вказувала на те, що педагогічному колективу сподобалось вивчати ці складні, однак, захопливі науки. Не обійшлось без славнозвісних «дістаємо подвійні аркуші», усних опитувань і творчих завдань. Тут були як заохочення до вивчення нового, зокрема завдання з перекладу підліткової мови на літературну, так і крапелька ностальгії у вигляді історичних світлин з життя вчителів. Незабутніми були «перерви» між святковими уроками. Учасників свята розважали танцюристки 8в класу, піаніст…. з 8а класу, фокусник ….. з 8б. Ну і на святі, звичайно ж, не обійшлося без смачненького! Саме тому завершальним «уроком» для вчителів був чаювально-пригощальний практикум під час якого була можливість поділитися враженням та просто підвести приємну риску під цим чудовим робочим (і не зовсім) днем.