Новини: Міжнародний космічний форум

Космічний форум

3-5 жовтня 2017 року в Києві пройшов міжнародний молодіжний форум «Космос і майбутнє», організаторами  якого є Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Наш ліцей є колективним членом УМАКО «Сузір‘я», тому  ми отримали запрошення та взяли участь в багатьох заходах форуму:  урочистому відкритті, прес-конференціі у Колонному залі КМДА, у роботі тематичних панелей «Космічне майбутнє України», «Майбутнє навколишнього середовища», «Майбутнє людства» та ін.. Учні відвідали лекції викладачів КПІ, працівників КБ «Південне».

Особливо запам‘яталися  виступи спікерів форуму Леоніда Каденюка (Україна), Володимира Захожая (Україна), Андрія Дмитрука (Україна), Ірини Севбо-Білецької (Канада), Валентина Гаденофф (Швеція), Сергія Станкевича (Україна), Наталі Хігбі (США),  Геррі Джейкобса (Індія), Олександра Аніскевича (Білорусь), американського вченого Монті Міртла та інших.

Але більш за все учням сподобалась участь у космічному хакатоні. Від ліцею брали участь 2 команди – 8-го та 10-го класів (перша команда: Леонтєва Марія, Крутов Василь, Покрас Олександр, Чеховий Віктор з 10 б класу, друга команда - Михайловський Володимир, Васильєв Назар, Романов Андрій, Чікільов Анатолій, Огородницький Володимир з 8в класу). Учні зазначили, що досвід роботи в команді по опрацюванню проекту, підготовці та презентації в стислі терміни був безцінним. Усі учасники отримали цікаві книги Леоніда Каденюка «Місія - космос»

Молодіжний космічний форум Молодіжний космічний форум Молодіжний космічний форум