Новини: Бабин Яр

...Нас не зломить повік, бо ми не поодинці,
А попліч ідемо крізь темряву негод...
Не умирать, а жить, євреї, українці!
Нехай живе народ!
М. Рильський

Традиційно в останні дні вересня у Київському природничо-науковому ліцеї проходять заходи, присвячені одній з найтрагічніших сторінок в історії нашої Батьківщини — вересневими подіями 1941 року у Бабиному Яру.

В цьому році ми запросили до себе співробітників Інституту юдаїки, які за сприянням

Міжнародного меморіального благодійного фонду "Бабин Яр" та Департаменту

освіти і науки, молоді та спорту Києва створили пересувну виставку "Бабин Яр. Історії та долі". В ліцеї під керівництвом директора Інституту юдаїки пані Юлії Смілянської був проведений 4-х денний семінар для підготовки школярів-гідів, в якому взяли участь учні 64, 20, 226 шкіл та нашого ліцею.

28-30 вересня учні-екскурсоводи 9-Б класу Богун Іван,
Козинець Валерія та Павлов Володимир провели екскурсії для учнів 8-10 класів. Уривки з документів та моторошні світлини допомогли присутнім сформувати уявлення про події 76-річної давнини.

Про події у Бабинім Яру учні ліцею дізнались під час проведення  інформаційного вісника «Ні труни, ні хрестів і ні тризни...», велике зацікавлення визвали в учнів  фільми, які довелося переглянути в «Історичному кінозалі», який  організував вчитель історії Попельнюк Б.В.

Традиційно 29 вересня учнівська делегація поклала квіти до монументу на  Меморіальному комплексі «Бабин Яр».